..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia    

   Statystyki
 Bitwa Koncepcyjna #5! - 2008-05-21 20:44:33
Wystartowała wreszcie  p i ą t a   edycja NeuroKoncepcji. Twoim zadaniem będzie opisanie tajemniczego Radia ZSA, które wciąż nadaje w eter. Zapraszamy na forum konkursu lub prosto do tematu na NSCenter. Na wasze prace czekamy do 8-go Czerwca. Więcej w rozszerzeniu.

Wystartowała wreszcie  p i ą t a   edycja NeuroKoncepcji. Twoim zadaniem będzie opisanie tajemniczego Radia ZSA, które wciąż nadaje w eter. Zapraszamy na forum konkursu lub prosto do tematu na NSCenter. Na wasze prace czekamy do 8-go Czerwca.

- Stary, mam nową bombę! - Mary wpadła do baraku cała zdyszana, ze słuchawkami na uszach. - Nie zgadniesz co znalazłam w eterze!.
- No nie zgadnę. Dajesz.
- Jak wracałam do Pittsburga, skończyła mi się benzyna na samych przedmieściach. Ale nie o tym mowa. Czekając na kogokolwiek, kto mógłby mnie doholować, z nudów rozstawiłam sobie sprzęt. Pomyślałam, że może uda mi się złapać Orbital. Ale nie! Słuchaj! Tam na przedmieściach ktoś żyje! I nadaje z całkiem niezłą siłą. Tylko, że kierunkowo! Tam musi być jakaś wieża radiowa i ludzie, którzy z niej nadają. I to gdzieś w tym złomowisku! Ktoś tam musi pojechać i to sprawdzić. Sama się w ruiny nie zapuszczam, ale dostaniesz sporo gambli jeśli pojedziesz ze mną! A jeszcze więcej jak znajdziemy tam coś ciekawego. A znajdziemy!


Co to za miejsce, kto nadaje i co właściwie leci w eter. (Miejmy nadzieję, że to żadne nawiedzony ksiądz katolicki :D)

Zasady jak zawsze. Trzymaj się podanych i ns-owych ustaleń. Wymagana objętość pracy: od 3 do 8 tysięcy znaków (ok. 1-2 domyślne strony w Wordzie). Gotową pracę wrzucasz do oznaczonego tematu na tym forum. Masz czas do 8-go czerwca, do godziny 23:59.

Powodzenia!


dodajdo.com
The_Ezekiel


komentarz[7] |
>RÓŻNE

Systemy RPG

Klanarchia  - Fantasy Horror RPG

Konwenty

Konkursy

Fallout


Konwenty
Nadchodzace
21-22.IV, Lublin
27.IV-30.IV, Kraków
7.VI-10.VI, Srebrna Góra
6-9.VII, Gdańsk
13-18.VII, Stargard
10-12.VIII, Racibórz
11-12.VIII , Kraków
30.VIII-2.IX, Warszawa

   ShoutBox
Bloguja Elcards Top 10
ZAŁÓŻ BLOGA
ZAGRAJ W ELCARDS
 
© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

 
Strona wygenerowana w 0.021695 sek. pg: